Stomme av mässing, med gjutna detaljer av rosor och bladverk. Reflektoryta av spegel samt behängd med runda fasetterade prismor. 7 ljuspunkter. Diameter 59 cm, höjd 30 cm.
Åldersrelaterat slitage. Lagning. Ej funktionstestad.
Auktionen avslutas
1 dag 11 timmar
100
1 143
105
Utropspris
500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 110 EUR. Läs mer.
Hur bokar jag transport?
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
När levereras varan?