597 föremål
Ilmari Lappalainen, fåtöljer ett par, för Asko.
4d 1 tim
10 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK
Jameelah El-Gahsjgari, taklampa, "Dome", Moooi.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö, 1988.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jardinjär, jugend, 1900-talets början.
4d 15 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Josef Frank, bänk modellnr  1034 för Firma Svenskt Tenn.
7d
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karin Tyrefors, skåp, Fröseke Form, 1988.
5d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1970-80-tal.
3d 17 tim
Matbord, 1970-80-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Fabula Living, ca 235 x 165 cm.
5d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Modulsoffa, "Rosso", Layered.
1d 22 tim
Modulsoffa, "Rosso", Layered.
850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
4d 20 tim
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK