Möbler

208 föremål
Soffa, 1900-talets mitt.
4d
Soffa, 1900-talets mitt.
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, omkring år 1900.
4d
Matbord, omkring år 1900.
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, 1960-tal.
4d 16 tim
Spegel, 1960-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1960-70-tal.
4d 16 tim
Spegel, 1960-70-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
6d
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Empire, 1820.
1d 23 tim
Spegel, Empire, 1820.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Lammhults Möbler AB, 1960/70-tal.
23 tim 1m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Swedish modern, 1940-tal.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staket, 3 delar, 1900-talets mitt.
22 tim 13m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, omkring 1900-talets mitt.
1d
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokhylla, 1930/40-tal.
1d 22 tim
Bokhylla, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Roland Wilhelmsson, spegel, Ågesta, 1974.
3d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
31m 29s
Fåtölj, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa, samtida tillverkning.
1d 21 tim
Soffa, samtida tillverkning.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Utdragssoffa, Gustaviansk, tidigt 1800-tal.
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
4d 20 tim
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stolar, 6 st, Stolab, 2007.
1d
Stolar, 6 st, Stolab, 2007.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK