Antiques Selected F260

26 föremål
Ram, barockstil, 1900-tal.
Ram, barockstil, 1900-tal.

Utropspris
5 000 SEK

124. Biblioteksur, av Simon Schreiblmeyr (urmakare verksam i Prag under 1700-talets senare del), Rokoko.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
6 000 SEK