235 föremål
Pall, 1900-talets mitt.
19 tim 59m
Pall, 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alvar Aalto, soffbord, Artek, 1960-tal.
2d
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
2d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord, Byarum, 1900-talets slut.
2d 20 tim
1 250 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
20 tim 33m
Sideboard, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Designers Guild.
21 tim 11m
Soffa, Designers Guild.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
21 tim 52m
Sideboard, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, funkis, 1900-talets första hälft.
3d 22 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Herrgården".
3d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
2d
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Sven Larsson tillskriven bänk 1970-tal.
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louise Treschow, hylla "Kavat" IKEA formgiven 1991.
1d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
3d 1 tim
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Englesson.
3d 1 tim
Soffbord, Englesson.
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Lillpaddan".
4d 1 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
4d
Soffa, 1900-talets mitt.
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d
180 EUR
Utropspris
250 EUR