459 föremål
Ruth & Joanna, barstolar, ett par, samtida.
1d 8 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Göran Wärff, unik skål, Kosta.
4d 7 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, "600", EM-möbler, 1970-tal.
2 tim 49m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1970/80-tal.
4d 6 tim
Bordslampa, 1970/80-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Fabula Living, ca 235 x 165 cm.
1d 9 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 7 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
4d 5 tim
Bordslampa, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Theodore Waddell, soffbord, modell 713, Cassina.
1d 8 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
1d 5 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Utropspris
2 500 SEK

51. Konsolbord, Stockholmsarbete, Jonas Frisks art, 1800-talets början, Empire.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
40 000

38 000

36 000

34 000

40 000 SEK