Möbler

80 föremål
Sideboard, 2000-tal.
2d 23 tim
Sideboard, 2000-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
5d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nattduksbord, ett par, 1920-30-tal.
2d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Sverige, 1700-tal.
5d 3 tim
Skåp, Sverige, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
4d 22 tim
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sideboard, Swedish Grace, 1920-tal.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå/förvaringsmöbel sent 1900-tal.
4 tim 52m
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets början.
4d 23 tim
Klädskåp, 1900-talets början.
1 111 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
4d 22 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, "Stockholm", Englesson.
4d 22 tim
Byrå, "Stockholm", Englesson.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå Danmark 1900-talets mitt.
4 tim 20m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
3d 2 tim
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
2d 2 tim
Skåp, 1700-tal.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 22 tim
Skänk, 1800-tal.
4 444 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
4 tim 2m
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1930-40-tal.
1d 23 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, Holland, 1800-tal.
2d 23 tim
7 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK