Möbler

Föremål i fokus

476 föremål
Eero Saarinen, "Tulip", bord, Knoll.
2d 16 tim
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Vitrinskåp, Holland, 1800-tal.
1d 15 tim
8 500 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
5d 14 tim
1 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
19 tim 41m
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", Dux.
14 tim 48m
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
3d 14 tim
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
20 tim 11m
3 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", DUX.
3d 15 tim
6 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
3d 14 tim
Vitrinskåp, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Slagbord, 1700/1800-tal.
3d 15 tim
Slagbord, 1700/1800-tal.
2 222 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
3d 14 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
1d 18 tim
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d 14 tim
Skänk, 1800-tal.
4 444 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 20 tim
Slagbord, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets början.
3d 15 tim
Klädskåp, 1900-talets början.
2 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK