366 föremål
Skrivbord, gustaviansk stil, sent 1800-tal.
1d 17 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lounge stol Hope 2000-tal.
17 tim 11m
Lounge stol Hope 2000-tal.
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
4d 18 tim
Soffa Eilersen 2000-tal.
3 950 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
4d 17 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Staffli 1900.-talets första hälft.
17 tim 51m
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, modell "903", Juul.
3d 17 tim
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
6d 19 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
1d 20 tim
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
6d 20 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
17 tim 15m
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
13 tim 33m
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
15 tim 21m
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer ett par "Karin", DUX.
1d 16 tim
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK