LARS ENGLUND, aquarelief, signerad och daterad -89.
Aquarelief, 20 x 40 cm
Klubbat pris
9 200
808
858
Utropspris
8 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (18 bud)
9
5 maj 2019 15:23
9 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
5
5 maj 2019 15:23
9 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
9
5 maj 2019 15:23
8 700 SEK
5
5 maj 2019 15:23
8 500 SEK
9
5 maj 2019 15:23
8 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
8
5 maj 2019 15:23
8 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
5
5 maj 2019 15:23
8 000 SEK
8
5 maj 2019 15:22
7 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
7
5 maj 2019 15:22
7 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
7
5 maj 2019 15:22
6 900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
6
5 maj 2019 15:22
6 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
6
5 maj 2019 13:58
6 201 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
5
5 maj 2019 13:58
6 001 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
5
5 maj 2019 9:50
6 000 SEK
2 maj 2019 20:21
5 555 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
29 apr 2019 8:22
4 994 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
25 apr 2019 17:01
4 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
25 apr 2019 16:07
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1