598 föremål
Åke Holm, skulptur, signerad.
2d 12 tim
Åke Holm, skulptur, signerad.
5 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Vägglampor, ett par, EWÅ, Värnamo.
11 tim 22m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tiffany & Co, slev, sterling silver.
1d 15 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1920-30-tal.
3d 15 tim
Taklampa, 1920-30-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elis Bergh, bordslampa, Kosta.
12 tim 32m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
5d 15 tim
2 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
3d 14 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 1”, Fogia.
3d 15 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karin Tyrefors, skåp, Fröseke Form, 1988.
5d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, Stolab, 2007.
15 tim
Stolar, 6 st, Stolab, 2007.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK