598 föremål
Soffa, Swedish modern, 1940-tal.
3d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Lammhults Möbler AB, 1960/70-tal.
8 tim 28m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, äppelknivar, 3 st, silver.
1d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö, 1988.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, samtida tillverkning.
1d 7 tim
Soffa, samtida tillverkning.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jardinjär, jugend, 1900-talets början.
4d 1 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Edvin Öhrström, vas Ariel 1954 signerad.
5d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth & Joanna, barstolar, ett par, samtida.
5d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Trensum, 1950-/60-tal.
5d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
4d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alvar Aalto, vas, Iittala, Finland.
5d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
5d 6 tim
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1970-80-tal.
3d 3 tim
Matbord, 1970-80-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jameelah El-Gahsjgari, taklampa, "Dome", Moooi.
1d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, golvlampa, "Staken".
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roland Wilhelmsson, spegel, Ågesta, 1974.
3d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1920-30-tal.
5d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK