Möbler

224 föremål
Vitrinskåp, Holland, 1800-tal.
16 tim 44m
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets mitt.
16 tim 59m
Kubbstol, 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, gustaviansk, omkring 1800.
17 tim 1m
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
17 tim 2m
Spegel, 1700-1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1960-tal.
17 tim 8m
Sekretär, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1800-talets andra hälft.
17 tim 10m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, 1900-talets första hälft.
17 tim 23m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Stensö, Skrivbord, "Singer".
17 tim 25m
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
17 tim 32m
Hörnskåp, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bröderna Andersson, soffa, "Andrew",
17 tim 35m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal.
17 tim 45m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
17 tim 55m
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1900-talets fjärde kvartal.
18 tim 4m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
1d 17 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, Funkis, Sverige 1930-tal.
1d 17 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, Swedish Grace, 1920-tal.
1d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
1d 17 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1979.
1d 18 tim
Fåtöljer, ett par, 1979.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1900-talets mitt.
1d 18 tim
Bokhylla, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, "Julia", Folkhemmet.
1d 18 tim
Fåtölj, "Julia", Folkhemmet.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 6 st, sent 1900-tal.
1d 18 tim
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, G&C Billeder A/S Danmark.
1d 18 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
1d 18 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bäddsoffa, 1960-tal.
1d 18 tim
Bäddsoffa, 1960-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, jugendstil, 1900-talets mitt.
1d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1950-tal.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, omkring år 1800.
2d 16 tim
Hörnskåp, omkring år 1800.
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft.
2d 16 tim
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK